Starožitnictví Antikvita -

Odkazy za zajímavé webové stránky

Přehled stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Navštivte stránku výměna odkazů.

E-shopy

 

Služby

Chcete v Praze nafotit svatbu nebo hledáte v Praze ateliér, kde vám nafotí portrétní nebo reklamní fotografie? Vyzkoušejte kvalitní a cenově dostupné fotografické služby, které nabízí fotograf Praha - Jan Borůvka. Neplaťte za svatební fotografie a portrétní fotky více než musíte.
Certifikovaná instruktorka Marie Klenková nabízí pro správný vývoj dítěte bezpečné plavání kojenců v Praze.
Potřebujete zajistit výměru pozemku nebo zjistit hranice pozemku? Využijte 
geodetické služby firmy Geodezie Bílovec.

Cestování

Společnost Aria travel - autobusová doprava nabízí individuální autobusovou dopravu v ČR i v zemích EU pohodlně a bezpečně a také autobusové zájezdy do Francie, Německa, Švýcarska, Chorvatska a dalších evropských zemí pro jednotlivce i skupiny osob. 
Hledáte na Internetu bazar s karavany z dovozu? Navštivte on-line katalog KaravanyNera.cz

Internet

 

Bydlení - byt, dům, zahrada


Řešíte dodavatele a výroba bazénů a zastřešení na míru pro váš dům a zahradu? Vyberte si z naší nabídky. Ušetříte!

Rodina - děti, vztahy

Letní dětské tábory pro děti které hledají Airsoft, Aerobic, bojové sporty a další aktivity bezpečně, zábavně a pohodově.
Hledáte opravdu kvalitní Airsoft tábor pro kluky, kde se děti něco opravdu naučí? Vyberte si náš, ten od Klubu 112.

Volný čas

 

Starožitné umění Antikvita - prodej starožitností

HLEDÁME PRODAVAČKU

do našeho malého stálého kolektivu šedesátníků. Již více než 20 let spolu pracujeme, nyní bohužel naše milá prodavačka Dáša odchází. Hledáme tedy paní, kterou by práce v našem starožitnictví bavila, s výhodami i úskalími, která k práci v obchodě a malém kolektivu patří. Uvítáme někoho z okolí, kdo náš obchod zná, nekuřačku. Máme tradici víc než 30 let a rádi se v práci cítíme jako doma. Pracujeme jen ve všední dny od devíti ráno, končíme po šesté večer. Devět měsíců z roku čtyři dny z týdne. Dovolená standardní. Nástup v měsíci březnu. Více podrobností rád vysvětlím, pokud se u nás zastavíte nebo si domluvíte návštěvu na tel. 233 336 601. ing. Antonín Popelák

INSTAGRAM

Podívejte se také na náš Instagram antikvita_prague_cz , věříme, že se Vám bude naše prezentace líbit!