Starožitnictví Antikvita -

Antiken, juwelen - ANTIKVITA Prag

ANTIKVITA

Das Geschäft Antikvita wurde im Jahr 1990 gegründet. Weder der Eigentümer noch das Personal hat seit damals gewechselt. Tradition und Beständigkeit sind unsere Stärke und auch die Garantie des Fair-Play. Unsere Kunden sind uns treu und kommen oft zurück. Wir freuen uns sehr, dass unser Geschäft von dem Reiseführer Lonely Planet empfohlen wird.

Unsere Spezialisierung ist der Zusammenschluss von Antiquitäten und Brilliantenschmuck. Wir verkaufen alten und auch neuen Schmuck und alte Bijouterie. Unser Angebot umfasst viele antike Gläser, Porzellan, Bilder, Statuen, Uhren, Spielzeuge, Lampen, Silberdinge und andere Schmuckstücke, meistens aus dem 19. oder 20. Jahrhundert. Wir empfehlen Ihnen, unser Geschäft persönlich zu besuchen oder unsere Photo-Galerie zu besichtigen.

Wir freuen uns, Sie jede Woche von Montag bis Freitag zwischen 9:30 und 17:00 Uhr willkommen heißen zu dürfen. Wir versichern die Lieferung und Verpackung. Wir akzeptieren Kreditkarten.

Kontakt:

Telefon: +420 233 336 601

E-Mail: obchod@antikvita.cz

Adresse: Na Hutích 9, Prag 6, Tschechische Republik

Sie können unsere Adresse auf Mapy.cz finden.

Starožitné umění Antikvita - prodej starožitností

Vážení zákazníci

dovolte, abych touto formou vyjádřil své zklamání nad výsledkem rozhodování občanů této země. Jsem rozladěn tím, kdo vede náš stát, kým se obklopuje, jak nás reprezentuje a zejména, kterým směrem nás vede. Vadí mi nabubřelost, hulvátství a vnášení nenávisti. Je to jednoduchá a nebezpečná snaha. Patřím mezi označované a veřejně napadané menšiny. Ano jsem podnikatel, kavárna a teď navíc pražák. Z historie známe tyto snahy menšiny označovat, utlačovat, označovat nášivkou.... Respektuji vůli většiny. Uznávám porážku. Nemohu s tím dělat nic. Stál jsem 17. listopadu 1989 na Národní třídě, snažil jsem se vystupovat otevřeně před tím i potom. V tuto chvíli nezbývá než slíbit, že náš kamenný obchod bude i nadále místem, kde se můžete cítit svobodně mezi starými věcmi s historií i příběhem, věcmi jedinečnými, řekl bych menšinovými mezi tím nadbytkem balastu a šmejdu vyrobeného bez lásky a pravdy. Budeme se snažit vás všechny obsluhovat s radostí, můžete k nám dál chodit „bez závazku ke koupi“ nebo si udělat radost nákupem malým či dárkem cenným. Budeme se snažit zpeněžit vaše přebytečné věci či pomoci vám v nouzi, a to finančně nebo i tím, že rád poslouchám všechny vaše příběhy, starosti... ing. Antonín Popelák majitel

Největší diamant v Praze...

který je na prodej najdete v našem obchodě. Má 7.05ct, smaragdový brus, kvalita J/VS. Navíc malé půlměsíčky kolem 0,72ct J/SI. Naprosto mimořádná nabídka....