Starožitnictví Antikvita -

Антиквариат, ювелирные изделия - ANTIKVITA Прага продаем с традицией и любовью

Антикварный магазин с традициями с 1990 года.

ANTIKVITA

Антикварный магазин Antikvita был основан в 1990 году. Хозяин и коллектив, практически не менялись с этого времени. Традиции и преемственность наше преимущество, а также гарантия честной игры. Наши покупатели лояльны в течение длительного времени и часто приходят снова и снова. Мы рады, что наш магазин рекомендован знаменитым изданием туристических путеводителей Lonely Planet.

Наша индивидуальность заключается в предложении не только антикварных изделий, но и большого выбора бриллиантовых украшений. Мы продаем как старинные, так и новые ювелирные изделия. В нашем магазине, вы так же сможете найти антикварное стекло, фарфор, картины, статуэтки, часы, игрушки, лампы, серебряные изделия и другие старинные предметы 19 и 20 веков. Для лучшего представления, взгляните на нашу фотогалерею.

Из-за того, что мы неустанно продаем и покупаем различные изделия, мы приглашаем посетить наш магазин и лично ознакомиться с интересующим вас товаром. С удовольствием, обслужим вас с Понедельника по Пятницу между 9,30 и 17,00.

Мы гарантируем пересылку и упаковку. Так же мы принимаем кредитные карты.

С нами можно связаться по телефону +420 233 336 601

или посредством электронной почты obchod@antikvita.cz

Наше место расположения вы можете найти на карте www.mapy.cz

ANTIKVITA

Na Hutích 9, Prague 6 – Dejvice, Czech republic

www.antikvita.cz

Starožitné umění Antikvita - prodej starožitností

Vážení zákazníci

dovolte, abych touto formou vyjádřil své zklamání nad výsledkem rozhodování občanů této země. Jsem rozladěn tím, kdo vede náš stát, kým se obklopuje, jak nás reprezentuje a zejména, kterým směrem nás vede. Vadí mi nabubřelost, hulvátství a vnášení nenávisti. Je to jednoduchá a nebezpečná snaha. Patřím mezi označované a veřejně napadané menšiny. Ano jsem podnikatel, kavárna a teď navíc pražák. Z historie známe tyto snahy menšiny označovat, utlačovat, označovat nášivkou.... Respektuji vůli většiny. Uznávám porážku. Nemohu s tím dělat nic. Stál jsem 17. listopadu 1989 na Národní třídě, snažil jsem se vystupovat otevřeně před tím i potom. V tuto chvíli nezbývá než slíbit, že náš kamenný obchod bude i nadále místem, kde se můžete cítit svobodně mezi starými věcmi s historií i příběhem, věcmi jedinečnými, řekl bych menšinovými mezi tím nadbytkem balastu a šmejdu vyrobeného bez lásky a pravdy. Budeme se snažit vás všechny obsluhovat s radostí, můžete k nám dál chodit „bez závazku ke koupi“ nebo si udělat radost nákupem malým či dárkem cenným. Budeme se snažit zpeněžit vaše přebytečné věci či pomoci vám v nouzi, a to finančně nebo i tím, že rád poslouchám všechny vaše příběhy, starosti... ing. Antonín Popelák majitel

Největší diamant v Praze...

který je na prodej najdete v našem obchodě. Má 7.05ct, smaragdový brus, kvalita J/VS. Navíc malé půlměsíčky kolem 0,72ct J/SI. Naprosto mimořádná nabídka....