Starožitnictví Antikvita -

Antiquities ANTIKVITA Prague we sell with tradition and love

Antique store Open Since 1990

ANTIKVITA

The antique store Antikvita was founded in 1990. The owner and staff haven’t changed since then. Tradition and continuity is our advantage and also guarantee of fair play. Our customers are loyal for long time and come back often. We are glad that our store is recommended by famous travel guide Lonely Planet.

Our individuality consists in combination of antique items and great range of brilliant jewellery. We sell old and new jewellery, then also old costume jewellery. In our store, you can find antique glass, porcelain, paintings, statuettes, watches and clocks, toys, lamps, silver items and other antiquities especially from 19th and 20th century. For better imagination, see our photo-gallery. Because we constantly buy and sell things, you are welcomed to visit our store and personally inform about your points of interest.

We would be glad to serve you on Monday to Friday between 9:30 and 17:00. We ensure you transmission and wrapping. We accept credit cards.

You can reach us by calling +420 233 336 601.

You may also contact us via e-mail to obchod@antikvita.cz

Please find our location on www.mapy.cz

ANTIKVITA

Na Hutích 9, Prague 6 – Dejvice, Czech republic

www.antikvita.cz

Starožitné umění Antikvita - prodej starožitností

Vážení zákazníci

dovolte, abych touto formou vyjádřil své zklamání nad výsledkem rozhodování občanů této země. Jsem rozladěn tím, kdo vede náš stát, kým se obklopuje, jak nás reprezentuje a zejména, kterým směrem nás vede. Vadí mi nabubřelost, hulvátství a vnášení nenávisti. Je to jednoduchá a nebezpečná snaha. Patřím mezi označované a veřejně napadané menšiny. Ano jsem podnikatel, kavárna a teď navíc pražák. Z historie známe tyto snahy menšiny označovat, utlačovat, označovat nášivkou.... Respektuji vůli většiny. Uznávám porážku. Nemohu s tím dělat nic. Stál jsem 17. listopadu 1989 na Národní třídě, snažil jsem se vystupovat otevřeně před tím i potom. V tuto chvíli nezbývá než slíbit, že náš kamenný obchod bude i nadále místem, kde se můžete cítit svobodně mezi starými věcmi s historií i příběhem, věcmi jedinečnými, řekl bych menšinovými mezi tím nadbytkem balastu a šmejdu vyrobeného bez lásky a pravdy. Budeme se snažit vás všechny obsluhovat s radostí, můžete k nám dál chodit „bez závazku ke koupi“ nebo si udělat radost nákupem malým či dárkem cenným. Budeme se snažit zpeněžit vaše přebytečné věci či pomoci vám v nouzi, a to finančně nebo i tím, že rád poslouchám všechny vaše příběhy, starosti... ing. Antonín Popelák majitel

Největší diamant v Praze...

který je na prodej najdete v našem obchodě. Má 7.05ct, smaragdový brus, kvalita J/VS. Navíc malé půlměsíčky kolem 0,72ct J/SI. Naprosto mimořádná nabídka....